4 Ocak 2010 Pazartesi

Kolay Ressam beresi Anlatımlı

 
 
8 ilmekle başlıyoruz bereye.bir sıra örüyoruz ve düzden 1 ör 1 artır sıra sonuna kadar devam ediyoruz.
2 örüyor 1 artırıyoruz bir sonraki sırada sıra sonuna kadar.Her sırada 3 ör 1 artır 4 ör 1 artır şeklinde sıra sonuna kadar devam ediyoruz..İpim biraz ince oldugundan 21 delik olana kadar işledim ve artırmayı bitirdikden sonra da 10-15 sıra artırma yapmadan devam ettim..Ölçüler başa göre ayarlanırsa daha iyi olur.Sonunda lastik yaptım..Lastige başlarken çift çift ördüm ki baş kısmına iyi otursun diye..Diktim ve çiçek yaptım süslemesi size kalmış ..

Çiçeğin yapımını Ümmü hanım açıklamamı istemiş.
Güll yapımı=

50-60 zincir çekin ve üzerine 2 li trabzan 2 zincir çekerek delikler oluşturun..Sonuna geldiğinizde her deligin içini 4-5 defa doldurup diger delige geçerken 1 sık iğne yaparak geçin sonuna kadar bu şekilde devam ediyoruz..Bittiginde içe dogru kıvırdıgımızda gülümüz oluşacak..
Posted By: Yonca Yonca

Kolay Ressam beresi Anlatımlı

Share:

Post a Comment

Facebook
Blogger

Hiç yorum yok:

Blogger news

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına sayglı olmayi amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanimlanan haber, video ve resim içeriği erişimi sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin ekleyip zaman aşımına uğramış, haberleri, videoları ve resimleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Telif hakkı olduğu içeriği, iletişim linki ile bize ulaştıktan sonra, ilgili olan içerik 3 gün içinde siteden kaldırılır. Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

ziyaretci

© Bir Kadınla Başlar Her şey All rights reserved | Theme Designed by Seo Blogger Templates